RODO

Klauzula Informacyjna RODO

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), więc i my, chciał nie chciał, czynimy i informujemy, że jeżeli powierzysz nam swoje dane osobowe, to będą one w naszej bazie i dołożyliśmy wszelkich starań, aby były bezpieczne. A teraz poniżej kolejne bardzo ciekawe informacje:
I. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Chrześcijański Klub Motocyklowy Boanerges Poland, z siedzibą przy ul. Tramwajowej 5/26 w Słupsku 76-200. Możesz do nas nawet napisać na maila: kontakt@boanerges.pl a. Udostępnianie danych ma charakter dobrowolny, a celem przetwarzania danych osobowych jest:
I. organizacja zlotu motocyklowego podczas Pol’and’Rock
II. informacja na temat wydarzeń podczas zlotu motocyklowego a także w późniejszym czasie
III. zamieszczanie materiałów audio-wizualnych na których możesz się znaleźć, na stronie internetowej, fanpagach, publikacjach wydawanych przez Stowarzyszenie
IV. realizacja prawnych zobowiązań administratora
V. wystawiania faktur, rachunków
II. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, ani organizacji międzynarodowych
III. Podstawą przetwarzania danych jest uzyskana od Ciebie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zakup biletu wjazdowego na zlot motocyklowy lub prawnie uzasadniony interes administratora
IV. Twoje dane osobowe będziemy udostępniać naszym pośrednikom, którzy są właścicielami systemu fakturującego, instytucjom finansowym, które realizują płatności przez swoje systemy, członkom Stowarzyszenia oraz wybranym wolontariuszom Stowarzyszenia
V. Twoje dane osobowe będziemy przetrzymywać przez dwa lata od momentu podania. Po tym terminie usuniemy je trwale.
VI. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
VII. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych) gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
VIII. Podanie danych osobowych jest warunkiem wpuszczenia ciebie na zlot motocyklowy na Pol’and’Rock i wydania ci opaski wejściowej.
IX. Nie będziemy profilować twoich danych osobowych, bo nam się nie chce i nie mamy czasu
X. Skoro tutaj dotarłeś to znaczy, że lubisz czytać. W takim razie wejdź na naszą stronę boanerges.pl i poczytaj jak to Bóg może być przyjacielem człowieka.